Tato nemovitost není dostupná

Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích

Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích

Atypický 3+1 s obrovskou terasou v novostavbě v Košířích. Krásný slunný byt ve velmi klidné lokalitě Praha 5 Košíře. V bytě nové parkety, dlažba v koupelně. Lokalita s velmi dobrou dostupností centra, zastávka tramvaje cca 5 minut od domu. Nedaleko se také nachází squashové kurty a tenisové hřiště. Možnost koupě parkovacího místa v garáži.

Telekomunikace

telefon
50.067688
14.370201
Musílkova, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
8 100 000 Kč
celková cena
ID nabídky4902
AdresaMusílkova, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha101 m²
Terasaano
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter