Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa

Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa Praha, krásný zařízené 3+1 s balkonem v novostavbě v Košířích, možnost parkování VHODNÉ PRO STUDENTY,terasa

Krásně zařízený byt ve velmi klidné lokalitě Praha 5 Košíře. Byt je zařízen moderním nábytkem, kuchyně včetně spotřebičů. Dvě oddělené ložnice. Na podlahách krásná italská dlažba . Lokalita s velmi dobrou dostupností centra, zastávka tramvaje cca 5 minut od domu. Nedaleko se také nachází squashové kurty a tenisové hřiště. Možnost pronájmu parkovacího místa za měsíční poplatek.

Telekomunikace

telefon
50.067688
14.370201
Musílkova, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 3000 Kč/1 os
ID nabídky4898
AdresaMusílkova, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha76,84 m²
Terasaano (5,84 m²)
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter