Tato nemovitost není dostupná

Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka

Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka Nový mezonetový byt 5+kk u Trojského zámku a parku Stromovka

Nový mezonetový byt 5+kk v krásné a příjemné lokalitě Praha – Troja. Byt je nedaleko Trojského zámku a parku Stromovka s nímž je spojený mostem pro pěší. V blízkosti se nachází pražská zologická zahrada. Velice příjemná lokalita plná zeleně. Byt má vlastní balkon a terasu umožňující stolování. Dubové lamelové parkety (kromě WC/koupelny). Obklady v koupelnách a na WC do výše stropu. Eurookna s vnějsími žaluziemi. 2 koupelny . Bezpečnostní a protipožární vstupní dveře. Možnost dokoupení garážového stání. Cena stejná jako od developerské společnosti, neplatíte provizi realitní kanceláři!

50.118723
14.434440
Trojská, Praha 7 - Troja, Czech Republic
Cena
8 370 580 Kč
celková cena
ID nabídky4888
AdresaTrojská, Praha 7 - Troja
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha140 m²
Terasaano
Balkónano
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Dvořák

E-mail: honza@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 667 277

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter