Tato nemovitost není dostupná

Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice

Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice Prvorepubliková vila k pronájmu, Černošice

Stylová vila se zahradou v naprosto klidném místě u lesa k pronajmutí pro náročné. Tato 3 podlažní vila je částečně zařízená, plně podsklepená, s velmi pěknou udržovanou zahradou. V přízemí najdete obývací pokoj, jídelnu, kuchyň a komoru, halu, wc a předsíňku. První patro je tvořeno ložnicí, pracovnou, dětským pokojem, galerií, koupelnou a další toaletou. Podkroví se nachází pokoj s kuchyňským koutem a sprchovým koutem a úložný prostor. Výborná dopravní dostupnost do Prahy – cca 14 minut vlakem na Smíchovské nádraží. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem.

49.955835
14.311689
V dolích, Černošice, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky4773
AdresaV dolích, Černošice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku700 m²
Garážano (2 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Marta Aulická

E-mail: marta@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 608 777 457

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter