Tato nemovitost již byla pronajata

Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně

Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně Luxusní kanceláře s renesančnímy klenutými stropy na Malé Straně

Luxusní reprezentativní prostory pro ty nejnáročnější!! Pronájem celého historického domu na Malé Straně v Mostecké ulici – jen pár metrů od konce Karlova mostu. Jedna z nejvíce reprezentativních lokalit celé Prahy, dům jehož historie se datuje až ke konci 14. století, do současné podoby byl přestavěn za vlády Rudolfa II. Stropy ve druhém a třetím patře jsou bohatě zdobené freskami (viz foto). Prostor se skládá z obchodu a skladu v přízemí, 11 kanceláří v nadzemních podlažích, přičemž každé patro má vlastní kuchyňku a sociální zázemí.

50.087363
14.405106
Mostecká, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
187 500 Kč
za měsíc
Poplatky(5000 CZK/m2/rok)
ID nabídky4632
AdresaMostecká, Praha 1 - Malá Strana
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater1
Užitná plocha450 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter