Tato nemovitost není dostupná

Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana

Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana Byt v exkluzivní oblasti pod palácovými zahradami, Malá Strana

Rezervace! Byt 2kk v srdci Prahy – přímo pod pražským hradem, vedle sněmovny, pod palácovými zahradami, v místě naprosto klidném, se nachází ve fázi hrubé stavby a v tomto stavu se i prodává. Stěny jsou vyčištěny, staré rozvody kabelů odstraněny, již je udělána podlaha, u stěn v podlahách odvětrací spáry. Přední stěna taktéž odvětrána. Přívod vody, odpady – vše nové. Byt je dispozičně velice dobře řešen. Ložnice je velice prostorná, kuchyň je v menší místnosti. Při budování zadní stěny se počítalo s umístěním a zavěšením kuchyňské linky. Vedle kuchyňské linky je vstup do komory, která má vyšší podlahu, koupelna s toaletou bude oddělena dveřmi, v přední části je počítáno s umyvadlem a za dalšími dveřmi s vanou a toaletou. Předsíňka oddělující od sebe obě obytné místnosti je cca 2 m2. Každá místnost má 2 okna do dvora, který je prosvětlen. Dům je pavlačový a od ulice oddělený vraty. Doprava k domu mhd je výborná, cca 5 minut pěšky od metra A – Malostranská, nebo 2 minuty od tramvajové zastávky. Vše připraveno k dodělání povrchů dle přání kupujícího.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.090513
14.403760
Sněmovní, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
3 850 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně advokátního servisu a všech poplatků.
ID nabídky4596
AdresaSněmovní, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavve výstavbě
Vlastnictvídružstevní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha57 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Antonín Doubek Lipold

E-mail: thonyk@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 222 890

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter