Tato nemovitost není dostupná

Kvalitní kancelářská jednotka na Václavském náměstí, 274m², administrativní budova

Kvalitní kancelářská jednotka na Václavském náměstí, 274m2, administrativní budova Kvalitní kancelářská jednotka na Václavském náměstí, 274m2, administrativní budova Kvalitní kancelářská jednotka na Václavském náměstí, 274m2, administrativní budova Kvalitní kancelářská jednotka na Václavském náměstí, 274m2, administrativní budova Kvalitní kancelářská jednotka na Václavském náměstí, 274m2, administrativní budova Kvalitní kancelářská jednotka na Václavském náměstí, 274m2, administrativní budova Kvalitní kancelářská jednotka na Václavském náměstí, 274m2, administrativní budova Kvalitní kancelářská jednotka na Václavském náměstí, 274m2, administrativní budova Kvalitní kancelářská jednotka na Václavském náměstí, 274m2, administrativní budova

Kancelářská jednotka s terasou o celkové výměře 274m² se nachází ve zrekonstruované budově v centru Václavského náměstí. Kancelář je vybavena PC sítěmi, tel. linkami, možnost fixního internetu. Veškerá kabeláž vedena pod podlahou se snadným přístupem. Prostory se dají rozdělit dle přání nájemce, součástí kanceláře je koupelna s toaletou, kuchyňská linka. Přístup do budovy je přes kódované vstupní dveře, budova nedisponuje recepcí. Moderní otevřený layout, dokončovací práce, jako malování apod., dle Vašich představ. Exklusivní adresa v sousedství renomovaných společností.

Telekomunikace

telefon
50.079464
14.429300
Václavské nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
119 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 6000,- + energie
ID nabídky4589
AdresaVáclavské nám., Praha 1 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patro6. patro
Počet pater1
Užitná plocha270 m²
Garážne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter