Tato nemovitost není dostupná

Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6

Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6 Částečně zařízené kancelářské prostory na Praze 6

Pronájem částečně zařízených kancelářských prostorů na Praze 6 – Řepy. Jedná se o samostatnou 3. podlažní kancelářskou moderní budovu s parkovištěm pro vozidla (na vlastním pozemku nebo mimo), chodník na vlastním pozemku. Budova je zabezpečena elektronickým zabez. systémem. Kuchyňka, sociální zařízení – toalety i koupelny – k dispozici. Budova je vybavená i strukturovanou sítí RACK, která rozvádí telefóny i internet do celé budovy. Nedaleko budovy jsou zastávky tramvají i autobusů, na metro B – Anděl asi 15 minut MHD.

Strukturovaná siť – Rack

Budova je v dosahu dálničního převaděče Praha – Plzeň a v blízkosti letiště Praha – Ruzyně.

Vytápění

ústřední topení plyn.

Telekomunikace

telefon
50.061890
14.307038
Drahoňovského, Praha 6, Czech Republic
Cena
239 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky
ID nabídky4552
AdresaDrahoňovského, Praha 6
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha460 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter