Tato nemovitost není dostupná

Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD)

Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD) Hudlice, okres Beroun, pronájem pokojů v RD ( 1.patra/celého RD)

Nabízíme možnost středně i dlouhodobého pronájmu jednotlivých pokojů, nebo dle dohody celého patra či rodinného domu v Hudlicích. Pokoje se nacházejí v 1. patře, jsou částečně zařízené nábytkem (skříně, křesla, apod.), některé s dveřmi na terásku, kde lze kouřit; na podlaze jsou koberce. Z chodby patra jsou přístupné 2 samostatné koupelny (umyvadlo, sprcha, pračka) a WC – sdílené majiteli a nájemci tohoto patra. Společná jídelní místnost a kompletně vybavená kuchyň s kuchyňským koutem se nachází v přízemí domu. Součástí nájmu je i možnost využívání tělocvičny, garáže, bazénu a zahrady. Bez domácích zvířat. Nájemné v závislosti na počtu osob a velikosti pronajatých místností od 6.000,–Kč vč. poplatků. Obec Hudlice je výborná lokalita s dobrou dopravní dostupností (bus MHD), nedaleko Kr.Dvůr (2KM), Beroun (4KM), nájezd na dálnici D5 (3KM), v obci je mateřská školka, základní škola, obchod-potraviny, restaurace, apod. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Občanská vybavenost

školka v obci

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.959821
13.967375
U Skály II, Hudlice, Czech Republic
Cena
6 000 Kč
za měsíc
Poplatky(cena dle vel.pokojů, pronájmu patra či celého RD)
ID nabídky43906
AdresaU Skály II, Hudlice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha82 m²
Plocha pozemku82 m²
Terasaano
Balkónano
Bazénano
Garážano
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter