Tato nemovitost není dostupná

Pronájem penzionu s restaurací a dvěma bytovými jednotkami, ubytovna, herna, nedaleko Rokycan

Pronájem penzionu s restaurací a dvěma bytovými jednotkami, ubytovna, herna, nedaleko Rokycan Pronájem penzionu s restaurací a dvěma bytovými jednotkami, ubytovna, herna, nedaleko Rokycan Pronájem penzionu s restaurací a dvěma bytovými jednotkami, ubytovna, herna, nedaleko Rokycan Pronájem penzionu s restaurací a dvěma bytovými jednotkami, ubytovna, herna, nedaleko Rokycan Pronájem penzionu s restaurací a dvěma bytovými jednotkami, ubytovna, herna, nedaleko Rokycan Pronájem penzionu s restaurací a dvěma bytovými jednotkami, ubytovna, herna, nedaleko Rokycan Pronájem penzionu s restaurací a dvěma bytovými jednotkami, ubytovna, herna, nedaleko Rokycan Pronájem penzionu s restaurací a dvěma bytovými jednotkami, ubytovna, herna, nedaleko Rokycan Pronájem penzionu s restaurací a dvěma bytovými jednotkami, ubytovna, herna, nedaleko Rokycan

Nabízíme jedinečný pronájem objektu s restaurací, hernou, ubytovny a dvěma samostatnými bytovými jednotkami o velikosti 2+1 a 3+1. Ubytovna poskytuje 16 míst a pokoje jsou zcela zařízené a na všech je internetové připojení a televize. Restaurace měří 84 m2 a její součástí je venkovní terasa o velikosti 66 m2. Herna je kompletně vybavená včetně automatů. Topení v celém objektu zajištěno ústředním topením a zčásti elektrickými přímotopy. Zajímavá investiční příležitost, lukrativní poloha nedaleko Rokycan a dálnice D5.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení
Lokální elektrické

Voda

dálkový vodovod
49.717049
13.637415
Rokycanská, Hrádek, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky43869
AdresaRokycanská, Hrádek
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha191 m²
Půdní prostoryne
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter