Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m², bazén, parkoviště, zahrada

Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m2, bazén, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m2, bazén, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m2, bazén, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m2, bazén, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m2, bazén, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m2, bazén, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m2, bazén, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m2, bazén, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m2, bazén, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 5+kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 230m2, bazén, parkoviště, zahrada

Historická usedlost Šafránka leží v prestižní části Prahy 6 v blízkosti obory Hvězda na rozhraní Břevnova a Košíř. Původně zde byly vinice a od 18. století i historický statek, s prostorným nádvořím obklopeným obytnými i hospodářskými budovami, který byl kompletně a zrekonstruován a dostavěn tak, aby odpovídal požadavkům na moderní využití. Byt č. 12 je jedním z mezonetových reprezentativních bytů v novém objektu ORANŽERIE. Jako jediný z objektů celé usedlosti Šafránka přiznává Oranžérie svůj moderní původ a zajímavě tak kontrastuje s dalšími částmi usedlosti. Tento přístup je patrný i v odvážném řešení dvojice bytů, kterým dominuje impozantní prosklená jižní stěna poskytující úchvatný výhled na Motolské údolí a Prahu. Se započtením zimní zahrady jde o největší byty v usedlosti (cca 250 m2) s velkorysou dispozicí, která tak spíše evokuje rodinný dům než byt. Byt je důsledně rozčleněn na reprezentativní (návštěvnickou) část a část soukromou (rodinnou). Vejdeme nejprve do prostorné vstupní haly. Proti vstupním dveřím je téměř 80 m2 veliký reprezentativní obývací pokoj s jídelnou a velkou kuchyní s úchvatným výhledem do Motolského údolí. Na konci obývacího pokoje sejdeme do klidové části bytu se třemi ložnicemi, jejichž počet lze případně také zvětšit jednoduchým rozdělením. Na byt navazuje zimní zahrada o rozloze cca 20 m2 a patří k němu i velká střešní terasa (124 m2) s nádherným výhledem. Celý komplex obklopuje zahrada s bazénem, k dispozici je soukromé parkoviště, ostraha, správce a řada dalších služeb. Významnou předností areálu je jeho výborná dopravní dostupnost: centrum Prahy je vzdáleno 10 – 15 minut jízdy autem, výborné je napojení na dálnici D5 Plzeň a na městský okruh propojující všechny ostatní dálnice D1, D8 a D11 a letiště Ruzyně. Zastávky tramvají (na Vypichu) jsou vzdáleny zhruba 5 minut pěšky.

50.071667
14.336420
Kukulova, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky43775
AdresaKukulova, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha374 m²
Terasaano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter