Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m², bazen, parkoviště, zahrada

Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada Praha, luxusní byt 6+2kk po rekonstrukci k pronájmu, Břevnov, 204m2, bazen, parkoviště, zahrada

Historická usedlost Šafránka leží v prestižní části Prahy 6 v blízkosti obory Hvězda na rozhraní Břevnova a Košíř. Původně zde byly vinice a od 18. století i historický statek, s prostorným nádvořím obklopeným obytnými i hospodářskými budovami, který byl kompletně a zrekonstruován a dostavěn tak, aby odpovídal požadavkům na moderní využití. Byt je dvougenerační a mezonetový. Evokuje atmosféru klasického rodinného domku. Z tohoto bytu je nejlepší výhled na Motolské údolí a Prahu. V přízemní části je vlastní vstup do domku se zádveřím a schodištěm do 1. patra a podkroví. Samotný byt je poměrně variabilní a po drobných úpravách jej lze používat buď jako vilu s reprezentační částí v 1. patře a klidovou částí s ložnicemi v podkroví, nebo jako dvě více či méně samostatné bytové jednotky. Obě patra mají samotné uzamykatelné vchody ze vstupního schodiště. V 1. patře vejdeme do haly otevřené na jedné straně do kuchyně a na druhé do prostorného obývacího pokoje. Dále je zde velká ložnice, koupelna s vířivou vanou, sprchou, toaletou a bidetem, samostatné WC a šatna. V podkroví je jídelní hala s malým kuchyňských koutem. Dále jsou zde dvě malé ložnice, obývací pokoj, pracovna, a dvě samostatné menší koupelny se sprchou a WC. Celý komplex obklopuje zahrada s bazénem, k dispozici je soukromé parkoviště, ostraha, správce a řada dalších služeb. Významnou předností areálu je jeho výborná dopravní dostupnost: centrum Prahy je vzdáleno 10 – 15 minut jízdy autem, výborné je napojení na dálnici D5 Plzeň a na městský okruh propojující všechny ostatní dálnice D1, D8 a D11 a letiště Ruzyně. Zastávky tramvají (na Vypichu) jsou vzdáleny zhruba 5 minut pěšky.

50.076221
14.345967
Kukulova, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky43748
AdresaKukulova, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha204 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter