Tato nemovitost není dostupná

Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování.

Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování. Praha, Zařízená polovina rodinného dvojdomku 3+1 k pronájmu, ulice Ke Šmejkalu, Šeberov, parkování.

K pronájmu nabízíme zařízenou polovinu dvojdomu v Šeberově. Dispozice bytu jsou 3+1, rozloha je 80 m2. Byt je zařízený standardním nábytkem, nechybí ani potřebné spotřebiče (lednice, mraznička, sporák se sklokeramickou deskou, myčka, po dohodě také pračka). V koupelně je vana, WC je zvlášť. K dispozici je kabelová TV, možnost připojení telefonní linky. Využívat lze také zahradu o rozloze 488 m2. Možnost parkování ve dvoře a také na ulici. Zahradní domeček na kola atd k dispozici. Bydlení v klídné části Prahy, na okraji. Dobrá dopravní dostupnost – 2 minuty od domu zastávka autobusu, pár minut na metro Opatov. Autem 5 minut k nákupnímu centru s mnoha obchody a službami. Ideální místo pro odpočinek.

Telekomunikace

telefon pouze přípojka
50.015861
14.510430
Ke Šmejkalu, Praha 4 - Šeberov, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 5000 (zůčtovatelné)
ID nabídky43703
AdresaKe Šmejkalu, Praha 4 - Šeberov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Plocha pozemku80 m²
Balkónne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter