Tato nemovitost není dostupná

Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov

Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov Měčín, bývalý zámecký park s koupalištěm a restaurací, nedaleko Klatov

Překrásný zámecký park s rodinným domem k prodeji ve městě Měčín nedaleko města Klatovy. Jedná se zde o bývalou zámeckou zahradu s býv.koupalištěm (rozměrově 25×50m), které je však možné zrekonstruovat a opět obnovit a rodinným domem, které dříve sloužilo jako hospoda. Nabízí se zde tedy možnost využití buďto k bydlení rodinného domu, nebo pro obchodní účely a to především k podnikání jako restaurace s koupališťem – rekreačním účelům pro turisty. Na pozemku se dá stavět. Je to velice krásný kraj velmi vhodný pro turisty, jsou zde cyklostezky apod. Objekt má užitnou plochu 161m², čtyři místnosti, sprchový kout a 5×WC, k pozemku patří ještě malý domeček o užitné ploše 21m². Plocha pozemku činí 11.000m². Je zde obecní vodovod, elektřina, jímka, vytápění přímotopy nebo krbu a dále lokální-kamny. Byla zde též provedena rekonstrukce a to roku 2002 a to výměnou plastovými okny a omítky. Co se týče dopravy a občanské vybavenosti ta je zde výborná. Nachází se v dobré dostupnosti základní škola, obchody, lékaři, lékárna, pošta atd. Ideální místo pro milovníky přírody či podnikatele.

Kanalizace

jiný typ kanalizace jímka

Vytápění

ústřední topení přímotopy,nebo krb,nebo lokální-kamna

Voda

jiný zdroj vody
49.483132
13.403523
Zámecká, Měčín, Czech Republic
Cena
1 990 000 Kč
celková cena
ID nabídky43601
AdresaZámecká, Měčín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha161 m²
Plocha pozemku11 000 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter