Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m², ulice Sinkulova, Nusle, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m2, ulice Sinkulova, Nusle, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m2, ulice Sinkulova, Nusle, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m2, ulice Sinkulova, Nusle, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m2, ulice Sinkulova, Nusle, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m2, ulice Sinkulova, Nusle, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m2, ulice Sinkulova, Nusle, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m2, ulice Sinkulova, Nusle, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m2, ulice Sinkulova, Nusle, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m2, ulice Sinkulova, Nusle, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 88m2, ulice Sinkulova, Nusle, parkování

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory, 88m², ulice Sinkulova, Praha 4 – Nusle. Prostory se nachází v přízemí činžovního domu po rekonstrukci. Jedná se o čtyři kanceláře, kuchyň se skladem a toaleta. K dispozici telefonní linky, UPC. Na podlahách jsou koberce, v oknech žaluzie. Kamerový systém v domě. Vytápění ústřední plynové. V ceně pronájmu jsou již započteny služby – úklid všech společných prostor, spotřeba el. energie ve společných prostorách, odvoz odpadku a vodné a stočné. Nájemce si na sebe převede elektřinu a plyn. Dům se nachází ve velice výhodné lokalitě, kousek od stanice metra Pražského povstání a dálnice D1. Je zde také možnost pronajmout si parkovací místo za měsíční poplatek. K dispozici také po dohodě sklady 40m² a 16m².

50.057810
14.429959
Sinkulova, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
19 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina a plyn převod na nájemce + parkování Kč 3000,- / 2 místa
ID nabídky43586
AdresaSinkulova, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavdobrý
Patropřízemí
Počet pater4
Užitná plocha88 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter