Tato nemovitost není dostupná

Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m², Bezručova ulice

Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice Skvělé nebytové prostory přímo v centru, nezařízené, výloha do ulice, 50 m2, Bezručova ulice

Nabízíme pronájem skvělých nebytových prostorů situovaných přímo v centru jen pár metrů od náměstí Republiky v rušné části města. Prostory se nacházejí v přízemí cihlového domu a skládají se ze 2 místností s celkovou podlahovou plochou 50 m2 a sociálního zařízení se sprchovým koutem, WC je oddělené. Prostory jsou nabízeny bez zařízení, avšak velikou výhodou je prosklená výloha do ulice. Podlahy pokrývá dlažba a linoleum, topení zajišťuje vlastní plynový kotel. Jedinečná poloha, stálý přísun lidí, doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.745689
13.376415
Bezručova, Plzeň, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky43583
AdresaBezručova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha50 m²
Plocha pozemku50 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter