Tato nemovitost není dostupná

Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned

Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned Jedinečný pronájem nebytového prostoru se saunou a 2 soláriema, zcela zařízený, provoz možný ihned

Nabízíme jedinečný pronájem zavedeného solária v samém centru města. Prostory o velikosti 60 m2 se skládají ze 4 místností, kde v jedné je situována recepce s barem, v dalších dvou se nachází 2 horizontální solária a ve čtvrté se nachází finská sauna s kapacitou 5 osob spolu s ochlazovací kádí, sprchou a několika odpočinkovými lehátky. Prostory mají vlastní měřáky na energie. Prostory jsou stále v provozu, nic nebrání okamžité činnosti. Skvělá lokalita centra, frekventovaná lokalita, dostatek klientů. Doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.748190
13.374872
Solní, Plzeň, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky43576
AdresaSolní, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha60 m²
Plocha pozemku60 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter