Tato nemovitost není dostupná

Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m², dům s výtahem, centrum města

Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m2, dům s výtahem, centrum města Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m2, dům s výtahem, centrum města Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m2, dům s výtahem, centrum města Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m2, dům s výtahem, centrum města Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m2, dům s výtahem, centrum města Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m2, dům s výtahem, centrum města Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m2, dům s výtahem, centrum města Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m2, dům s výtahem, centrum města Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m2, dům s výtahem, centrum města Skvělé nebytové prostory vhodné jako kanceláře, 50 m2, dům s výtahem, centrum města

Nabízíme jedinečné nebytové prostory nacházející se v samém historickém centru města. Prostory jsou sitovány v 1. patře cihlového domu s výtahem a sestávají z chodby, 2 velkých místností, 2 samostatných WC a pěkné lodžie do vnitrobloku. Ceková plocha činí 50 m2. Do místností je zavedena telefonní linka, topení plynové. Podlahu pokrývájí koberce a dlažba. Prostory jsou ideální volbou na vybudování kanceláří a mají vlastní měřící hodiny na elektřinu a vodu. Poplatky za topení se rozpočítávají podle pronajímané plochy. Výhodná poloha přímo v centru, v těsné blízkosti se nachází pošta, zastávky tramvaje č. 1 a 2 a náměstí Republiky. Doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.748190
13.374872
Solní, Plzeň, Czech Republic
Cena
7 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky43520
AdresaSolní, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha50 m²
Plocha pozemku50 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter