Tato nemovitost není dostupná

Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení

Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení Prosvětlený příjemně zařízený apartmán 2+kk přímo v historickém centru Prahy, nadstandardní bydlení

Hledáte moderní bydlení přímo v historickém centru Prahy, leč v klidnější oblasti s možností kulturního vyžití? Pak je tento byt určen právě pro Vás. Sofistikovaně řešený apartmán je velice světlý a prostorný. Byt je vybavený moderním nábytkem, se všemi nadstandardními spotřebiči k dispozici. Televize je samozřejmostí, internetové připojení jakbysmet. Historická atmosféra místní lokality je jedinečná, k návštěvě vybízejí zajímavé restaurace, bary, divadla, kina, galerie, obchody. Příjemnou atrakcí je nedaleký Slovanský ostrov, neobyčejný relaxační park s krásným výhledem na řeku a panorama Pražského hradu. Místní Palác Žofín nabízí příjemné nadstandardní posezení na zahrádce. Dostupnost do všech částí Prahy je blesková, Home Sweet Home hrdě doporučuje.

Telekomunikace

telefon
50.078467
14.414844
Vojtěšská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000,- Kč (elektřina, plyn (ohřev vody, topení), domovní služby (odvoz odpadu, osvětlení, voda) pro 2 osoby
ID nabídky43469
AdresaVojtěšská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Garážne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter