Tato nemovitost není dostupná

Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou)

Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou) Nižbor, Prodej pozemku na krásném místě (se zahr.chatkou)

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 925 m2 v obci Nižbor, okres Beroun. Jedná se o strmý stavební pozemek (s projektem na nízkoenergetickou dřevostavbu, stavební povolení je součástí projektu). Nyní se na pozemku nachází malá dřevěná chatka, která je vhodná např. na uskladnění materiálu ke stavbě, nebo jako kůlna, dřevník, apod.. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (elektřina, plyn, kanalizace), vlastní studna. Jde o velmi pěkné místo s výhledem na obec. Příjezdová cesta k pozemku ve spodní části v rámci místní komunikace, k horní části pozemu přístup po cestě pro pěší. V obci je veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, obchod, benzínová stanice aj.) a výborná dopravní dostupnost do centra Berouna (vlakem, busem), apod. Svou lokalitou nabízí Nižbor bohaté možnosti kulturní i sportovní povahy (cyklotrasa, fotbal. hřiště, Sokolovna aj.).

Občanská vybavenost

školka
škola
pošta
zdravotní středisko
obchodní prostory
restaurace

Inženýrské sítě

elektřina na pozemku
plyn na hranici pozemku
kanalizace na hranici pozemku
50.002502
13.999662
Nižbor, Nižbor (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
1 150 000 Kč
celková cena
Poplatky(vč. provize RK)
ID nabídky43363
AdresaNižbor, Nižbor (Okres Beroun)
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku925 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter