Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, nový, nezařízený byt 3+kk(110m²) s parkováním a výhledem v prestižním Paláci Platýz

Luxusní, nový, nezařízený byt 3+kk(110m2) s parkováním a výhledem v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, nezařízený byt 3+kk(110m2) s parkováním a výhledem v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, nezařízený byt 3+kk(110m2) s parkováním a výhledem v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, nezařízený byt 3+kk(110m2) s parkováním a výhledem v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, nezařízený byt 3+kk(110m2) s parkováním a výhledem v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, nezařízený byt 3+kk(110m2) s parkováním a výhledem v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, nezařízený byt 3+kk(110m2) s parkováním a výhledem v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, nezařízený byt 3+kk(110m2) s parkováním a výhledem v prestižním Paláci Platýz

Naprosto luxusní nový apartmán 3+kk (110m²) se nachází v prestižní lokalitě Starého města v historické budově s výtahem v Paláci Platýz na Národní třídě. Byt je nezařízený s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, koupelna je vybavena vanou a je možnost vybavit ji pračkou. Toaleta je zvlášť. Na podlahách jsou parkety. K bytu je možno si pronajmout parkovací místo za měsíční poplatek 7000 – 8000 CZK. Apartmán nabízí krásný výhled na město. Palác Platýz je vzácná původně gotická stavba. Dnes je tato budova prvním činžovním domem v Praze. Dům má krásnou historickou výzdobu, kterou podtrhuje původní plynové osvětlení Uhelného trhu a přilehlých uliček. Malou raritou Platýzu je sovička umístěná vedle hlavního vstupu z Národní třídy – dle legendy je to první dopravní značka v Praze. Prostory v objektu jsou využívány více než z poloviny jako byty, dále se v objektu nacházejí kanceláře, obchody, kavárny, pizzerie, galerie a dokonce i čistírna nebo mateřská školka. Prostory v objektu jsou využívány více než z poloviny jako byty, dále se v objektu nacházejí kanceláře, obchody, kavárny, pizzerie, galerie a dokonce i čistírna nebo mateřská školka. Výborná dopravní dostupnost, stanice metra Můstek „A“ + „B“ a metro Národní třída. Nezmeškejte jedinečnou šanci získat krásné bydlení v historickém domě s bohatou minulostí a neopakovatelnou atmosférou Starého města.

Vytápění

ústřední topení plynové etážové
50.082773
14.420562
Národní, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4600 CZK
ID nabídky43321
AdresaNárodní, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro4. patro
Užitná plocha110 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter