Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený nebytový prostor (58m²) k pronájmu, Freyova, Vysočany

Praha, nezařízený nebytový prostor (58m2) k pronájmu, Freyova, Vysočany Praha, nezařízený nebytový prostor (58m2) k pronájmu, Freyova, Vysočany Praha, nezařízený nebytový prostor (58m2) k pronájmu, Freyova, Vysočany Praha, nezařízený nebytový prostor (58m2) k pronájmu, Freyova, Vysočany Praha, nezařízený nebytový prostor (58m2) k pronájmu, Freyova, Vysočany Praha, nezařízený nebytový prostor (58m2) k pronájmu, Freyova, Vysočany Praha, nezařízený nebytový prostor (58m2) k pronájmu, Freyova, Vysočany Praha, nezařízený nebytový prostor (58m2) k pronájmu, Freyova, Vysočany Praha, nezařízený nebytový prostor (58m2) k pronájmu, Freyova, Vysočany Praha, nezařízený nebytový prostor (58m2) k pronájmu, Freyova, Vysočany

Nebytový prostor k pronájmu na ulici Freyova v Praze 9 – Vysočany. Prostor o celkové výměře 58m² se nachází v přízemí cihlové budovy. Na výloze jsou fólie a bezpečnostní mříže. Nyní je zde kadeřnictví. Vytápění ústřední. Na podlaze je dlažba. Asi 2 minuty od domu jsou zastávky autobusu (1 stanice na metro Vysočanská), zastávka mnoha tramvajových linek (metro Palmovka) a také vlakové nádraží Praha-Libeň. Obchodní centrum Nová Harfa v docházkové vzdálenosti. Tento nebytový prostor bude nezařízen.

50.102520
14.502894
Freyova, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
16 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000,-Kč + elektřina
ID nabídky43312
AdresaFreyova, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha58 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter