Tato nemovitost není dostupná

Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě

Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě Dobřichovice, okres Praha-západ, prodej chaty na krásném místě

Nabízíme Vám k prodeji chatu v Dobřichovicích (okres Praha – západ). Chata má 2.patra, 2 terasy (z nichž na jedné je krb), ze kterých je krásný výhled do okolí. V přízemí chaty je koupelna (sprcha), soc. zařízení (WC), dílna, v prvním patře je kuchyň, obývací pokoj, soc. zařízení (WC), ve 2.patře je ložnice, soc. zařízení (WC). Je zde elektrika, obecní vodovod, odpad-septik. Doporučujeme, vhodné místo pro odpočinek z každodenního shonu, nedaleko Prahy, výborná dopravní dostupnost (vlak, autobus). Pro bližší informace nás kontaktujte, rádi Vám na vaše dotazy odpovíme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace septik

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody obecní vodovod
49.924625
14.276218
Tyršova, Dobřichovice, Czech Republic
Cena
1 300 000 Kč
celková cena
Poplatky(+ provize RK)
ID nabídky43290
AdresaTyršova, Dobřichovice
Budovadřevo
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha70 m²
Plocha pozemku200 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter