Tato nemovitost není dostupná

Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra

Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra Atraktivní a kvalitně provedená novostaba mezonetového bytu 3+1 ve bezprostřední blízkosti centra

Tento mezonetový byt byl dostavěn roku 2010 ve vyšším standardu a s důrazem na vysoký komfort jeho obyvatelů. V bytě je kompletně zařízená kuchyňská linka (dřevo třešeň), štukované omítky, příprava na krb, v celém bytě podlahové topení, vlastní plynový kotel, šatna u ložnice a dvě plnohodnotné koupelny s wc. V horním patře je uvažováno zřízení cca 12 m2 terasy. Dům je po celkové rekonstrukci z r.2010 – fasáda, výtah, schodiště, stoupačky (střecha 2003).Z bytu je přístup na pavlač ve vnitrobloku, společná s druhou bytovou jednotkou, nesousedící s nabízeným bytem. K bytu náleží zastřešené parkovací stání ve dvorním traktu. Byt se nalézá na rohu ulic Balbínova a Anglická, je situovaný do vnitrobloku a je v posledním patře budovy. Nachází se nedaleko stanice metra Muzeum, náměstí Míru a I.P. Pavlova a také Pražské magistrály a napojení na Pražský okruh. Chůzí cca 5 minut na Václavské náměstí, 8 minut na Hlavní nádraží a minutu od supermarketu, restaurací, zařízení rychlého občerstvení, drogerie, bank a dalších obchodů a služeb. Byt je ideálním řešením pro mladý pár či rodinu, která vyžaduje časově nenáročné spojení s domovem, veškeré výhody centra Prahy v kombinaci s klidným a pohodlným bydlením.

Občanská vybavenost

dopravní spojení 2 minuty metro
metro namesti Miru, I.P.Pavlova,Muzeum

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.076707
14.433712
Balbínova, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
8 215 000 Kč
celková cena
ID nabídky43207
AdresaBalbínova, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Počet pater5
Užitná plocha126,40 m²
Terasane
Balkónne
Garážano (kryté garážové stání, 1 stání)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter