Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m², wellness.

Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness. Praha, nádherný zařízený apartmán 2+kk k pronájmu, Náměstí Curiových, Staré Město, 40m2, wellness.

Nabízíme Vám k pronájmu luxusní kompletně zařízený apartmán 2+kk (40.3m²). Byt se nachází na Praze 1 – Staré Město, náměstí Curiových. Kuchyňská linka je vybavena elektrickými spotřebiči. V koupelně je vana. V ceně jsou zahrnuty nadstandartní služby jako je volný přístup do hotelového bazénu, sauny a fitness, denní úklid, praní a čištění oděvů. Možnost pronájmu garážového stání za poplatek. Lokalita nabízí velmi dobré spojení do ostatních částí Prahy včetně nočních hodin. V okolí je také velké množství obchodů, restaurací, barů apod. Staré Město je nejpůvabnější část Prahy, je vhodná pro náročné klienty, kteří vyhledávají úžasnou atmosféru starobylých částí města.

Telekomunikace

telefon
50.091977
14.418833
nám. Curieových, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky 10 000 CZK popl. (vše v ceně, bazén, úklid)
ID nabídky43152
Adresanám. Curieových, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha40,30 m²
Garážano (možno za 8000 CZK měsíčně)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Hrůza
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter