Tato nemovitost není dostupná

Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice

Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice Zachovalý byt 2+1 v rodinném domě, nezařízený, sklep, zahrada, lukrativní poloha, Malostranská ulice

Pronájem velmi pěkného zachovalého bytu v rodinném dome v lukrativní lokalitě nedaleko sportovního areálu Škoda park v Plzni na Slovanech. Byt s dispozicí 2+1 a obytnou plochou 66 m2 sestává z nezařízené kuchyně a dvou obytných pokojů. Koupelna vybavena vanou a WC. Dům je podsklepený. Topení zajišťováno kotlem na tuhá paliva, podlahy pokryty dřevěnou podlahou, PVC a dlažbou. Samozřejmostí je komora k uskladnění věcí a telefonní přípojka. U domu je pěkná rovinatá zahrada o velikosti 700 m2 a garáž. Velmi žádaná lokalita, nedaleko centra s výbornou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.724729
13.394524
Malostranská, Plzeň, Czech Republic
Cena
5 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky43146
AdresaMalostranská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha66 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Duc Long Hoang
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

E-mail: long.hoang@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 074 229

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter