Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle

Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle Kancelářské prostory k pronájmu, více pater, ulice Hanusova, Praha 4, Michle

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v ulici Hanusova, Praha 4, Michle. Budova je bez výtahu. Ve vstupní hale se nachází recepce. Ke kancelářím patří kuchyňka. Prostory jsou vybaveny klimatizací.Fle­xibilní rozdělení prostoru. V každém patře vlastní plynový kotel. Vnitřní žaluzie. Alarm systém. Na podlahách jsou koberce. K budově patří i soukromá zahrada. Jsou zde venkovní parkovací místa a 2 parkovací místa v garáži. Volné prostory: přízemí…226m2

1. patro…241m² 2.patro.....244m² 3.patro.....208m² Dobrá dopravní dostupnost – metro Pankrác ©, nebo Budějovická. V okolí se nacházejí restaurace a nákupní centrum Arkády Pankrác.

50.049228
14.447196
Hanusova, Praha 4 - Michle, Czech Republic
Cena
330 Kč
měsíčně za m²
Poplatkycena je 330,- /m2/měsíc + poplatky 45 ,-/m2/měsíc + DPH
ID nabídky43120
AdresaHanusova, Praha 4 - Michle
Budovacihlová
Stavdobrý
Patro3. patro
Počet pater1
Užitná plocha208 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter