Tato nemovitost není dostupná

Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví

Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví Skvělé obchodní prostory v moderním bussiness centru, vhodný jako kosmetický salón nebo kadeřnictví

Nabízíme pronájem jedinečného nebytového prostoru v novém bussiness centru v Plzni nedaleko centra. Prostory se nacházejí v přízemí objektu a skládají se ze 4 místností, zázemí pro zaměstnance a prostorné recepce. Celková plocha činí 126 m2, veškeré vybavení, které je na fotografiích zůstane k dispozici. Celý prostor je tak vhodný k okamžitému zahájení činnosti, např. jako kosmetický salón, kadeřnický salón, masáže, poradenské služby apod. Výborná poloha pár minut od centra, moderní zázemí a skvělá dopravní dostupnost. Doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.746564
13.368309
Poděbradova, Plzeň, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky43096
AdresaPoděbradova, Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha126 m²
Plocha pozemku126 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter