Tato nemovitost není dostupná

Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady.

Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady. Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady. Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady. Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady. Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady. Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady. Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady. Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady. Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady. Praha 2, zrekonstruované nebytové prostory k pronájmu, plocha 22 m, Slezská ulice, Vinohrady.

Nabízíme Vám k pronájmu zrekonstruovanou kancelář/obchod se skladovým prostorem ve Slezské ulici na Praze 2, Vinohrady. Kancelář má 18 m2, skladový prostor cca 22 m2, samostatný vstup z ulice. Kancelář se nachází v prvním nadzemním patře, skladový prostor v suterénu. Parkování v modré zóně. Jednotky jsou vytápěny ústředním topením. V prvním patře se nachází toaleta, v suterénu je koupelna se sprchou. Možnost připojení k internetu. Dům se nachází v klidné ulici, v blízkosti nákupního centra Flora – jen několik minut od spojů MHD – metro Jiřího z Poděbrad, 5 minut na Václavské náměstí. Vynikající občanská vybavenost.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.075812
14.438261
Slezská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2500,- ( + elektřina na nájemníka)
ID nabídky43070
AdresaSlezská, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha18 m²
Plocha pozemku1 m²
Terasane
Balkónne
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter