Tato nemovitost není dostupná

Skvělé kancelářské prostory, kompletně zařízené, dvorek se zahrádkou, zabezpečovací systém, Bory

Skvělé kancelářské prostory, kompletně zařízené, dvorek se zahrádkou, zabezpečovací systém, Bory Skvělé kancelářské prostory, kompletně zařízené, dvorek se zahrádkou, zabezpečovací systém, Bory Skvělé kancelářské prostory, kompletně zařízené, dvorek se zahrádkou, zabezpečovací systém, Bory Skvělé kancelářské prostory, kompletně zařízené, dvorek se zahrádkou, zabezpečovací systém, Bory Skvělé kancelářské prostory, kompletně zařízené, dvorek se zahrádkou, zabezpečovací systém, Bory Skvělé kancelářské prostory, kompletně zařízené, dvorek se zahrádkou, zabezpečovací systém, Bory Skvělé kancelářské prostory, kompletně zařízené, dvorek se zahrádkou, zabezpečovací systém, Bory Skvělé kancelářské prostory, kompletně zařízené, dvorek se zahrádkou, zabezpečovací systém, Bory Skvělé kancelářské prostory, kompletně zařízené, dvorek se zahrádkou, zabezpečovací systém, Bory

Pronajmeme výborné nebytové kancelářské prostory situované v přízemí cihlového domu, který je celkově zrekonstruován a nově zateplen. Prostory se skládají ze 3 místností (21+21+14), koupelny, WC, kuchyňky a komory. Kanceláře jsou zcela zařízené a po rekonstrukci. V rámci vybavení zůstanou všechny psací stoly, vestavěná skříň a věšáková stěna. Ve všech kancelářích je zavedeno internetové připojení (Pilsfee, UPC, O2) a společná televizní anténa. Prostory jsou vytápěné plynovým etážovým topením s automatickou regulací, podlahy pokryty kobercem a dlažbou. Celý prostor chráněn zabezpečovacím systémem. Možnost zdarma využívání sklepu a dvorku se zahrádkou. Velmi tichý, čistý a bezpečný dům, dobré parkování na ulici.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.739302
13.367547
Zámečnická, Plzeň, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky43031
AdresaZámečnická, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha82 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter