Tato nemovitost není dostupná

Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století

Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století Praha 9, ulice K náhonu, prodej luxusní vily z 20. let minulého století

Nabízíme k prodeji reprezentativní vilu (celková plocha 500m²). Jedná se o kulturní památku postavenou ve 20. letech minulého století v originálním českém architektonickém stylu rondokubismu. Díky citlivé rekonstrukci a naprostému soukromí se budete cítit, jako na zámku. Vila je obklopena přírodou, lesoparkem s říčkou, ale zároveň v dostupnosti centra města. Jednotlivé místnosti jsou prostorné, velmi slunné s vysokými zdobenými stropy. Díky rozložení místností je možné využití i jako reprezentativní kanceláře (kombinace kanceláře a bydlení). Jeden z apartmánů je tvořen velkou jídelnou (30 m2) se stylovým půlkruhovým výklenkem se třemi okny, nabízející pěkný výhled, vhodný např. k posezení s kávou či odpoledním čajem, dále unikátním půlkruhovým salónem ve stylu „oválné pracovny Bílého domu“ s pěti velkými okny, vhodný pro reprezentativní přijímání hostů a návštěv, nebo využitelný, jako obývací pokoj. Další pokoj je vybaven jako pracovna, po změně vybavení možno využít např. jako dětský pokoj. Dále je zde velkorysá ložnice, která má přes 25m². K ložnici náleží dobový balkón o rozměrech 8m² a taktéž stylová koupelna s vanou a WC. Koupelna má tři okna, tudíž přímo z vany vidíte do přírody a na nebe. Druhá koupelna je přístupná z haly. Vstupní prostory vily jsou též velmi reprezentativní. Ohromí vás dobové dřevěné schodiště s originálním zábradlím, dále ozdobným dřevem vykládané stropy a odkryté dobové fresky na stěnách vysokých až 10m². Vila se prodává s kompletním vybavením a nábytkem (kuchyňská linka, spotřebiče, elektronika, nábytek, starožitnosti, obrazy, reprezentativní lustry, koberce, závěsy, záclony, apod.). Celý areál poskytuje naprosté soukromí a bezpečí zajišťované ostrahou. Dále je zde soukromý parking, péče o zahradu a zeleň, recepce, možnost využívat fitness, saunu a dětské hřiště v areálu. Velice variabilní a široká nabídka dalších nadstandardních služeb dle domluvy. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.103635
14.529456
K náhonu, Praha 9 - Hloubětín, Czech Republic
Cena
25 990 000 Kč
celková cena
Poplatkycena je uvedena vč. provize a právního servisu
ID nabídky42988
AdresaK náhonu, Praha 9 - Hloubětín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha500 m²
Plocha pozemku180 m²
Balkónano
Garážano (park. stání, 3 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Michaela Csizmárová
makléřka

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter