Tato nemovitost není dostupná

Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře

Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře Skvělé kancelářské prostory v novostavbě komerčního objektu, nedaleko centra, parkování ve dvoře

Nabízíme jedinečný pronájem kanceláří v novém objektu s vlastním parkováním ve dvoře. K dispozici jsou kanceláře od 20 m2.V objektu jsou k dispozici 2 kuchyňky s moderní kuchyňskou linkou, lednicí, plynovým sporákem a mikrovlnkou, úklidová místnost a sociální zařízení se sprchovým koutem situované na chodbě. Objekt má novou zateplenou fasádu, vlastní parkoviště na video vstup, vlastní zabezpečovací systém a každá kancelář disponuje vlastním termostatem na topení. Jedinečná obchodní příležitost, skvělá lokalita obchodní zóny nedaleko jedné z hlavních tříd v Plzni. Doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.746534
13.399136
Ostruhová, Plzeň, Czech Republic
Cena
5 500 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně poplatků a služeb
ID nabídky42977
AdresaOstruhová, Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha20 m²
Plocha pozemku100 m²
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter