Tato nemovitost není dostupná

Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování

Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování Jedinečný objekt vhodný jako sídlo společnosti, novostavba, nedaleko centra, vlastní parkování

Nabízíme jedinečný pronájem celého nebytového objektu ideálního ke komerčním účelům nebo sloužící jako sídlo společnosti. Objekt je zcela nový, sestává z 8 kanceláří, úklidové místnosti, 2 kuchyněk a sociálního zařízení včetně sprchového koutu. Kanceláře jsou různě veliké (od 20 m2), kuchyně disponují novou moderní kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí a mikrovlnou troubou. Všechny místnosti mají vlastní termostat na topení, internetové připojení a plastová okna. Objekt je chráněn zabezpečovacím systémem a má novou zateplenoou fasádu. Velkou výhodou je vlastní parkování v objektu na video vstup. Lokalita poblíž obchodního centra Interspar a vlakového nádraží. Výborná poloha obchodní zóny, doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.746534
13.399136
Ostruhová, Plzeň, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně všech poplatků
ID nabídky42975
AdresaOstruhová, Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha134 m²
Plocha pozemku134 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter