Tato nemovitost není dostupná

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m²

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Dobrovského, Holešovice, 200m2

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu luxusní kancelářské prostory v domě, který celý právě prošel náročnou a precizní rekonstrukcí. Je zde věnována pozornost každému detailu, výsledkem je vysoký standart těchto prostor nacházejících se v celém druhém patře domu. Je zde pět místností a kuchyně, dále tři koupelny – jedna z nich en-suite. Při rekonstrukci byly použity pouze kvalitní materiály a prostor je částečně zařízen luxusním nábytkem. První nájemce bude mít v případě zájmu možnost podílet se na dozařízení. Garážové stání je možno pronajmout v objektu vzdáleném 2 minuty chůze od domu. Dům se nachází nedaleko parku Letná, okolo veškerá občanská vybavenost.

50.099195
14.426989
Dobrovského, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5000
ID nabídky42935
AdresaDobrovského, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku1 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter