Tato nemovitost již byla pronajata

Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování

Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování Praha 2 Světlé a prostorné kancelářské prostory k pronájmu, prestižní lokalita, Vinohrady, parkování

K pronájmu nabízíme pěkné, nezařízené kanceláře (120 m2) na Praze 2, ulice Italská. Nacházejí se ve 2. patře cihlového domu s výtahem a skládají se z 4 kancelářských místností, kuchyňky s kuchyňskou linkou a 2 toalet. K dispozici telefon, pevné připojení k internetu, kterou je možné rponajmout spolu s bytem. Kanceláře se nachází ve vyhledávané lokalitě, pouhých 5 minut chůzí od Václavského náměstí. Perfektní dopravní dostupnost, kompletní občanská vybavenost. Možnost pronájmu parkovacího místa přímo v domě za poplatek.

Telekomunikace

telefon
50.078224
14.436552
Italská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 4500,- (topení (plynový kotel v domě), domovní služby (vodné/stočné, úklid, odpad, osvětlení, výtah) + možnost pronájmu krytého parkovacího místa v zadním traktu domu 2500,- (možnost)
ID nabídky42869
AdresaItalská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku1 m²
Garážano (2500,-)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter