Tato nemovitost není dostupná

Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty

Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty Černošice, okres Praha-západ, prodej chaty

Nabízíme k prodeji chatu v katastrálním území Černošice (žádaná lokalita u Dobřichovic). Vnitřní uspořádání místností (2+1), z chodbičky se vchází do samostatné malebné kuchyňky, kde je instalována trouba na plynovou bombu, lednice s mrazákovými dvířky a elektrický 2plotýnkový vařič. V levé části chatky je prostorný obývací pokoj s kamny na dřevo, jehož je v dřevníku na zahradě dostatečná zásoba. Na tuto společenskou místnost navazuje samostatná ložnice, vybavená 2lůžkem. Zařízení nemovitosti je součástí koupě. V zadní části chaty je dlouhá chodba spojující verandu se suchým WC (je tedy součástí chaty, ale není přímo přístupný z obytné části domu). Chatu je možno stavebně rozšířit, jak do šířky, tak výšky (tolerance místních úřadů). Chata je postavena na pozemku o rozloze 575 m2, z toho 37 m2 je zastavěná plocha. Nemovitost je z 80. let, konstrukce chaty je dřevěná (chata není podsklepena). Je zde zavedena elektr. energie, zdrojem vody je vlastní studna přímo na pozemku. Zahrada obklopující dům je částečně v rovině (lze zde parkovat), částečně ve svahu za chatkou. Na pozemku je zahradní domek vhodný na uskladnění materiálu, zahradního, nebo sportovního náčiní, ovoce, zeleniny, apod. Za domem je dřevník. Pozemek je oplocený, přivrácená strana k příjezdové komunikaci částečně vyzděna, součástí je vjezdová brána a branka pro pěší. Chata leží v příjemné vzdálenosti cca 800 m2 od řeky Berounky, mimo záplavovou oblast.

Kanalizace

septik

Vytápění

Lokální tuhá paliva

Voda

jiný zdroj vody studna
49.945948
14.304566
Dobřichovická, Černošice, Czech Republic
Cena
1 200 000 Kč
celková cena
Poplatky(+ provize RK)
ID nabídky42861
AdresaDobřichovická, Černošice
Budovadřevo
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha37 m²
Plocha pozemku575 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter