Tato nemovitost není dostupná

Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1

Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1 Vysoký Újezd, Kuchař, okres Beroun, prodej RD 9+1/terasa- bydlení + podnikání v 1

Máme pro vás zajímavou nabídku, ve které můžete spojit bydlení s podnikáním. Jedná se o velmi vkusně a netradičně řešený dům v obci Vysoký Újezd – Kuchař, okr. Beroun. Dům má půdorys písmene „Z“ s menší předzahrádkou a travnatou zahrádkou za domem. V přízemí je dvoupokojové apartmá se soc. zařízením a s vlastním vchodem, dále místnost v tuto chvíli využívaná jako bar, za ní další pokoj se soc. zařízením zvlášť ještě jeden samostatný pokoj s koupelnou a vlastním vchodem. Lze tedy využít jako penzion pro krátko i dlouhodobé pronájmy, pokoje lze dovybavit kuch. linkami, přívod vody i odpady hotovy. Patro je zařízené jako velký byt 4+kk( 120m²) se střešními okny, přístup je ze zahrady venkovním schodištěm. Výtápění objektu elektrokotlem, v patře jsou i aku a krbová kamna, přípojka na plyn na hranici pozemku, studna, septik. Objekt lze také využít jako vícegenerační bydlení s dostatkem soukromí. Vřele doporučujeme, Praha Zličín 14km, přitom v přírodě. Pro další informace nás, prosím, kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace jímka 16 m3

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody studna
49.981780
14.236080
Kuchař, Vysoký Újezd (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
4 600 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize a právních služeb
ID nabídky42836
AdresaKuchař, Vysoký Újezd (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Počet pater1
Užitná plocha240 m²
Plocha pozemku355 m²
Terasaano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter