Tato nemovitost není dostupná

Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m², na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně

Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně Skvělé nebytové prostory se širokým využitím, 360 m2, na vlastním oploceném pozemku, Kyšice u Plzně

Zprostředkujeme pronájem skvělého nebytového prostoru situovaného kousek od dálničního sjezdu dálnice D5. Prostory mají celkovu plochu 360 m2 a jsou vhodné jako truhlárna, autodílna nebo zámečnictví. Objekt bude bez zařízení, sestává z jedné velké místnosti, 2 kanceláří, dále menší kuchyňky s linkou, lednicí a mikrovlnkou. Samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem a 2 WC Objekt stojí na vlastním oploceném a osvětleném pozemku s alarmovým systémem. Topení plynové, další na tuhá palilva a rovněž plynovací kotel na tuhá paliva. V objektu je městská voda,kanalizace a elektřina 80 kW/fáze. Doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace městská

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody městská
49.746109
13.474413
Náves, Kyšice, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky42784
AdresaNáves, Kyšice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha360 m²
Plocha pozemku360 m²
Garážano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter