Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemky včetně rozestavěného domu na prodej, Škvorec, Praha - východ

Stavební pozemky včetně rozestavěného domu na prodej, Škvorec, Praha - východ Stavební pozemky včetně rozestavěného domu na prodej, Škvorec, Praha - východ Stavební pozemky včetně rozestavěného domu na prodej, Škvorec, Praha - východ Stavební pozemky včetně rozestavěného domu na prodej, Škvorec, Praha - východ Stavební pozemky včetně rozestavěného domu na prodej, Škvorec, Praha - východ Stavební pozemky včetně rozestavěného domu na prodej, Škvorec, Praha - východ Stavební pozemky včetně rozestavěného domu na prodej, Škvorec, Praha - východ

Nabízíme stavební pozemky v klidné lokalitě na hranici Prahy v obci Škvorec. Na pozemky jsou přivedeny inženýrské sítě (voda, kanalizace, el. energie, plyn je možno zavést). Přímo v obci se nachází: škola, školka (státní i soukromá), zubař a praktický lékař, pošta, tři hospody, italská kavárna se zmrzlinou, hřiště, městský úřad, tabák, řeznictví Švejda a obchod se smíšeným zbožím. Dominantou obce je soukromý zámek Škvorec. Obec leží v dostupnosti páteřních systémů pražské hromadné dopravy, autobusová linka č. 329 jezdí na metro Skalka a je 50 m od domu. Nejbližší vlaková zastávka je v 1,5 km vzdálených Úvalech. Pro bližší informace kontaktujte, prosím, makléře.

Inženýrské sítě

elektřina
plyn
50.050424
14.729164
Lipová, Škvorec, Czech Republic
Cena
1 490 000 Kč
celková cena
ID nabídky42735
AdresaLipová, Škvorec
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku853 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje; na mateřské dovolené

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter