Tato nemovitost není dostupná

Lukrativní nebytové prostory, 60 m², kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany

Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany Lukrativní nebytové prostory, 60 m2, kuchyňka, přímo v centru, atraktivní lokalita Rokycany

Pronájem jedinečných nebytových prostorů přímo v centru Rokycan. Kancelářské prostory jsou situované v technicko-administrativní budově. Při vstupu nejprve procházíme společnými prostory, které jsou patřičně reprezentativní. Ke kancelářím je k dispozici kuchyňka, sociální zařízení a šatna. Za poplatek možnost parkování přímo ve dvoře. Frekventovaná lokalita přímo v centru města. Nabídka je velice variabilní. V budově se nachází několik kanceláří od 12,62 m2 do 92,23 m2. Cena zavisí na pronajaté ploše – 1 200 Kč/m2/rok. V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

49.740800
13.594557
Jiráskova, Rokycany, Czech Republic
Cena
6 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 900 Kč/m2/rok
ID nabídky42687
AdresaJiráskova, Rokycany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha60 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter