Tato nemovitost není dostupná

Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m², sklep a komora

Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora Jedinečný byt 3+kk na Jižním Předměstí, částečně zařízený, nová koupelna, 54 m2, sklep a komora

Nabízíme pronájem skvělého bytu s dispozicí 3+kk v Plzni na Borech. Byt o velikosti 54 m2 je situován v 1. patře cihlového domu bez výtahu a je pronajímán částečně zařízený. Zůstane v něm pěkná dřevěná kuchyňská linka s plynovým sporákem, lednicí a mrazákem, dále velmi pěkná sedací souprava. Moderní koupelna disponuje sprchovým koutem a pračkou, WC je oddělené. Podlahu pokrývá dlažba a linoleum, topení plynové. Byt má praktickou komoru a sklep, samozřejmostí je kabelové a internetové připojení. Nájemci mohou rovněž využívat menší zahradu o velikosti 100 m2. Jedinečná lokalita s výbornou dopravní dostupností do všech částí města, nedaleko se nachází Fakultní nemocnice, zimní stadion, plavecký bazén, vlaková zastávka a střední průmyslová škola stavební. Doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.733858
13.372198
Vrchlického, Plzeň, Czech Republic
Cena
6 200 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky42587
AdresaVrchlického, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha54 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter