Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov

Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov Praha, luxusní, reprezentativní apartmán k pronájmu 4+kk s terasou v žádané lokalitě Smíchov

Krásný, světlý, prostorný byt k pronájmu 4+kk (100m²) na Smíchově. Byt se nachází v 5. patře cihlového domu. K dispozici výtah přímo do apartmánu. Celý dům i byt prošli kompletní rekonstrukcí. Byt je kompletně vybaven novým moderním nábytkem. K dispozici také krásná kuchyňská linka s kvalitními vestavnými spotřebiči. Zaveden internet. Dále k dispozici výkonná klimatizace. Plovoucí podlahy a dlažba. Součástí bytu je prostorná terase (19,2m²). Možnost parkování cca 200m od domu. Vynikající lokalita v blízkosti řeky Vltavy. Široký výběr aktivit k trávení volného času. V blízkosti nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, multikino Village cinemas, sportoviště, restaurace a bary. Snadná dopravní dostupnost. Stanice metra a zastávka tram Anděl jen pár kroků od domu. Smíchovské nádraží 3 minuty tramvají. Bydlení v luxusu. Fotografie jsou ilustrační.

Vytápění

ústřední topení
50.070558
14.406393
J. Plachty, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ paušál 3 400 + záloha na služby 4 500 (splatné půlročně)
ID nabídky42579
AdresaJ. Plachty, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha100 m²
Terasaano
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter