Tato nemovitost není dostupná

Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce

Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce Prostorný rodinný dům s podkrovím, částečně zařízený, podsklepená dvougaráž, zahrada, Ledce

Zprostředkujeme prodej samostatného rodinného domu pár kilometrů za Plzní. Dům stojí na vlastním pozemku o velikosti 707 m2, dispozice domu jsou 4+1 a celková podlahová plocha je 125,64 m2. Dům je nabízen částečně zařízený, sestává z přízemí s velmi prostornou vstupní halou, dále obývací pokoj s krbovými kamny, místnosti, kde dříve bývala kuchyně a jedné velké místnosti přepažené příčkou sloužící jako ložnice. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a WC. V prvním patře se nachází jeden velký pokoj velmi pěkně obložený dřevem a také WC. Dům má rovněž půdu, která lze předělat k obytným účelům. Na zahradě je situována podsklepená dvougaráž. V obci se anchází 2 obchody, škola a školka, kulturní dům, chovný rybník, autoservis a doktor. Velmi klidná lokalita, dobrá dopravní dostupnost.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.223333
16.342500
Ledce, Ledce (Okres Plzeň-sever), Czech Republic
Cena
2 390 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právního servisu
ID nabídky42523
AdresaLedce, Ledce (Okres Plzeň-sever)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku707 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter