Tato nemovitost není dostupná

Praha, suterénní nebytový prostor 31m² k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, pouze jako kancelář nebo sklad.

Praha, suterénní nebytový prostor 31m2 k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, pouze jako kancelář nebo sklad. Praha, suterénní nebytový prostor 31m2 k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, pouze jako kancelář nebo sklad. Praha, suterénní nebytový prostor 31m2 k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, pouze jako kancelář nebo sklad. Praha, suterénní nebytový prostor 31m2 k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, pouze jako kancelář nebo sklad. Praha, suterénní nebytový prostor 31m2 k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, pouze jako kancelář nebo sklad. Praha, suterénní nebytový prostor 31m2 k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, pouze jako kancelář nebo sklad. Praha, suterénní nebytový prostor 31m2 k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, pouze jako kancelář nebo sklad. Praha, suterénní nebytový prostor 31m2 k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, pouze jako kancelář nebo sklad.

Nabízíme Vám k pronájmu zrenovované nebytové suterénní prostory ve dvoře domu přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad na Vinohradech. Prostory se nachází v suterénu v klidném vnitrobloku a skládají se ze dvou místností (31m²), WC na chodbě. Na podlahách je dlažba, topení elektrické. Prostor nemá žádnou koupelnu, vlastní toaleta je o patro výše na chodbě. Není zde vchod z ulice a není možné provozovat zde masáže, kadeřnické studio nebo jiné typy salónů. Pouze jako kancelář nebo sklad.

50.077538
14.448581
nám. Jiř. z Pod., Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
6 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 450,- / osoba + energie
ID nabídky42513
Adresanám. Jiř. z Pod., Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha31 m²
Plocha pozemku1 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter