Tato nemovitost již byla pronajata

Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč.

Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč. Praha 6, prostorný, nezařízený byt 4+1 k pronájmu, terasa, ulice Dr. Zikmunda Wintra, Bubeneč.

Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout tento prostorný nezařízený byt 4+1 v posledním patře cihlového domu s výtahem v ulici Dr. Zikmunda Wintra v Praze 6, Bubenči . Rozloha bytu činí 120 m2. K bytu náleží velká terasa s výhledem na Pražský Hrad, která je nyní rekonstruována. Byt je pronajímán nezařízený. Je zde kuchyňský kout s linkou, plynových sporákem a elektrickou troubou. Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. V koupelně je vana a toaleta. Dům se nachází ve velmi klidné části, přesto dobře dostupné do okolí a do centra města, v dosahu metro C „Vltavská a metro A "Hradčanská, Dejvická“, mnoho tramvajových spojů. V okolí je dostatek zeleně, Letenské sady a park Stromovka.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.100971
14.403998
dr. Z. Wintra, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky (elektřina plyn na nájemce)
ID nabídky42477
Adresadr. Z. Wintra, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Počet pater6
Užitná plocha120 m²
Terasaano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter