Tato nemovitost není dostupná

Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice.

Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice. Praha 4, luxusní, moderní byt 4+kk v RD k pronájmu, zahrada, garáž, Chodov, Herrova ulice.

Nabízíme k pronájmu luxusní RD se zahradou, moderní architektura, skvělý design. 4+kk má rozlohu 137m², zahrada pak 110m². Dům tvoří přízemí a první patro. V domě je telefon, optický kabel pro kabelovou TV a vysokorychlostní internet. Na podlaze jsou vysokozátěžové plovoucí podlahy, topení je plynové etážové. V koupelně je vana a sprchový kout, WC je v koupelně, druhé je zvlášť. V kuchyni je kuchyňská linka s lednicí, mrazničkou, sklokeramickou deskou a myčkou. Skvělé místo pro život a rodinu s dětmi. Lokalita Kunratice je v těsném dosahu Prahy, cesta MHD do centra zabere cca 20 min. Kunratický les je vzdálen 5 min pěšky. Ideální bydlení pro větší rodinu, která chce žít v blízkosti lesa a zároveň mít veškerý komfort služeb, dopravy a kulturního dění města Prahy. Nedaleko je zastávka autobusu, metro C stanice Chodov vzádelo pouhých 5 minut autobusem. Cesta do centra města cca 20 minut.

Telekomunikace

telefon
50.020168
14.487356
Herrova, Praha 4 - Chodov, Czech Republic
Cena
48 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky42403
AdresaHerrova, Praha 4 - Chodov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha137 m²
Garážano (1 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter