Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m², garáž, terasa, zahrada

Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada Praha, nezařízený luxusní byt 3+kk k pronájmu, Italská, Vinohrady, 86m2, garáž, terasa, zahrada

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu luxusní nezařízený byt 3+kk v nově postavené Rezidenci Riegrovy sady s recepcí, ostrahou a podzemními garážemi. Byt má dva neprůchozí pokoje a prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem. Nachází se v přízemí a patří k němu terasa s 25m² a zahrada. V koupelně je vana a bidet, toaleta je zvlášť. Podlahy jsou dřevěné, vytápění plynové etážové. K bytu je možnost pronájmu garážového stání a sklepa za měsíční poplatek. Jedná se o luxusní a reprezentativní bydlení takřka v centru Prahy.

50.082956
14.439802
Italská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
22 617 Kč
za měsíc
Poplatkygaráž a sklep 2000,- (možnost pronajmout)
ID nabídky42391
AdresaItalská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha111 m²
Terasaano
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter