Tato nemovitost není dostupná

Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí

Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí Novostavba reprezentativní vily v uzavřeném areálu v exkluzivní lokalitě Šáreckého údolí

Tato luxusně zařízená a vybavená vila (či rodinný dům) s dispozicí 5+kk má v přízemí velmi rozlehlou obytnou halu s el.krbem a jídelním a kuchyňským koutem, celkem 3 ložnice (2 v patře), pracovnu, celkem tři šatny a tři koupelny, nevyužité podkroví a 8×4 m bazén s posilovnou, sprchovým koutem a parní lázní. Komfort vily umocňuje terasa s přístupem z obytné haly v přízemí, která nabízí velmi příjemné a klidné posezení, možnost grilování i soukromých rozjímání. U jižní části budovy je umístěna sluneční terasa s přímým vstupem do lázeňské části budovy s posilovnou. Vila je hodná jak k reprezentativním účelům, tak účelům rodinného bydlení. Vila je kompletně vybavena nábytkem z masivu světových značek (např.Rolf Benz), značkovou sanitou (Vileroy & Boch, Hans Groehe, Geberit), masivními parketami z amerického ořechu, luxusními obklady v koupelnách, bezpečnostními el. ovládanými předokenními roletami ve všech oknech v domě, alarmem. V obytné hale a ložnici jsou plazmové televizory a reprosoustava Bang & Olufsen, radiátory zapuštěné v podlaze pod okny, ve dvou koupelnách je přístup denního světla. Kuchyňská linka je kompletně vybavena nejvyšší řadou značkových spotřebičů Miele, některé s designem od Porsche. V ceně domu není zahrnut nábytek. Vila (rodinný dům) se nachází v uzavřeném areálu ve společenství dalších 4 vil v absolutně klidném místě plném zeleně s výhledem do vzdálených protilehlých kopců. Nedaleko areálu se nachází exkluzivní vzdělávací institut International School of Prague s žáky z především prominentních rodin. Lokalita uprostřed Tiché Šárky patří mezi nejexkluzivnější rezidenční vilové čtvrti v Praze s přívětivou dojezdovou vzdáleností do centra Prahy (7 min automobilem metro Dejvická, 14 min autobusem) a centra Dejvic.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.109300
14.365402
Pod Meliškou, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
21 500 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky42315
AdresaPod Meliškou, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha522 m²
Plocha pozemku1 067 m²
Zahradaano (400 m²)
Půdní prostoryano (150 m²)
Terasaano
Balkónano (8 m²)
Bazénano (24 m²)
Garážano (2 stání)
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter