Tato nemovitost není dostupná

Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady

Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady Praha,zajímavý půdní byt 3+kk k pronájmu, terasa, garážové stání, blízko Vrchlického a Riegrovy sady

K pronájmu nabízíme velice zajímavý, nezařízený byt 3+kk o rozloze 135 m2, který leží v posledním, pátém patře nově zrekonstuovaného, reprezentativního domu s výtahem. V bytě najdeme atypický obývák se zvýšenými stropy a zachovanými střešními trámy, dvě ložnice, moderní kuchyňský kout vybavený všemi spotřebiči, dvě koupelny s vanou a sprchovým koutem, šatnu a balkon s nádherným výhledem na celou Prahu. Podlahy jsou, stejně jako střešní trámy, z tmavého dřeva a krásně kontrastují s bělostnými zdmi a velkými půdními okny s roletami na dálkové ovládání. Mezi další technické vymoženosti patří klimatizace či hydraulická prkýnka na toaletách. Garážové stání je za 3000,– a musí se pronajmout společně s bytem. K dispozici je také půvabně udržovaný dvorek za domem. Úžasná lokalita v centru Prahy nabízí nejen výborné dopravní spojení do všech pražských částí, ale i kompletní občanskou vybavenost včetně blízké Vysoké školy ekonomické.

Telekomunikace

telefon
50.085831
14.440382
Řehořova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000 + garáž 3000,- (možno pronajmout)
ID nabídky42311
AdresaŘehořova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha135 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Garážano (3000,- (nutno pronajmout))
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter