Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, atypické nebytové prostory (90m²) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář

Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář Praha, atypické nebytové prostory (90m2) k pronájmu, Rašínovo nábřeží, Vyšehrad, ateliér,kancelář

Tyto úžasné atypické nebytové prostory o výměře 90m² se nachází v jedné ze slavných pražských vil postavených v letech 1912– 1913 architektem Emilem Králíčkem. Secesní vila se nachází přímo pod Vyšehradem, tedy v nádherném klidném prostředí.Tyto prostory je možno využít jako kancelář, nebo jako ateliér s bydlením. Zařízení prostoru je možné odkoupit .Malá kuchyňka je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou. Sprchový kout, 2× WC. Na podlaze koberec a parkety. Možno využít O2 internet, tel. linky, alarm.MHD 5 min. od domu.

Telekomunikace

telefon
50.066569
14.415346
Rašínovo nábřeží, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + poplatky 5000,- + elektřina
ID nabídky42265
AdresaRašínovo nábřeží, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha90 m²
Plocha pozemku90 m²
Balkónano
Garážano (4000/měsíc)
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter